Puiki stalo teniso šventė Kelmėje

Šių metų rugsėjo 27 dieną Kelmės sporto centro arenoje vyko tradicinės Respublikos LKSKA ,,NEMUNAS“ reitinginės asmeninės stalo teniso pirmenybės, kuriose dalyvavo per 100 sportininkų iš įvairių šalies miestų ir rajonų. Turnyro puošmena buvo Lietuvos pirmoji raketė Medardas Stankevičius iš Kauno ir trečioji raketė Matas Vilkas iš Šilutė. Stalo tenisininkai varžėsi dviejose amžiaus grupėse, iki 50 metų ir virš 50 metų. Iki 50 metų nugalėtoju tapo Matas Vilkas iš Šilutės, antras liko Edvinas Tamošiūnas iš Kauno, trečias Aleksandras Chmelevskis iš Kauno. 50 plius amžiaus grupėje nugalėtoju tapo Igor Maruk iš Vilniaus finale nugalėjęs Arūną Bendaravičių iš Šiaulių, trečias liko Rolandas Navickas iš Šiaulių. Turnyrą pravedė Kelmės stalo teniso klubas „TOPSAS“, pirmininkas Eugenijus Jafimovas. Prizus įsteigė LKSKA ,,NEMUNAS“ valdybos pirmininkas Kęstutis Levickis.  Renginio rėmėjas švietimo mokslo ir sporto ministerija.