„102 setai“

„102 setai“

Spalio 26 dieną įvyko, jau tradiciniu tapęs, nuo Lietuvos šimtmečio ( „100 setų“)pradėtas sporto klubo “Ąžuolynas“ stalo teniso turnyras „102 setai“. Čempionai ir prizininkai buvo išaiškinti trijose vyrų amžiaus grupėse, moterys kovojo vienoje grupėje. Visų vyrų grupių stipriausieji stalo tenisininkai kovojo dėl absoliutaus čempiono taurių ir medalių. Pandemijos „ šešėlis“ atbaidė daug stalo teniso mėgėjų,
tačiau visos grupės skirtingu laiku išsiaiškino prizininkus ir nugalėtojus. Absoliučiu turnyro čempionu tapo Klaidas Čepaitis, antrą vietą iškovojo Simonas Pažemeckas, trečias liko Vytautas Janonis.

Dalyviai tikisi, kad LKSKA „Nemunas“ projektas, „Dabar mes judame“ gyvuos toliau ir kitais metais susitiksime turnyre „103 setai“.

„Projektas bendrai finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis, kurį administruoja Švietimo mainų paramos fondas.“