2019 m. RENGINIŲ PLANAS

https://lkska.lt/veikla/renginiai

LKSKA “Nemunas”

Tarybos posėdyje

2019.02 .06. Vilniuje

 

2019 m. RENGINIŲ PLANAS

 

Eil.

Nr.

Renginio pavadinimas Data Renginio vieta Dalyvių skaičius
1 Europinė sniego diena 01.20 Visa Lietuva 1500
2 Tradicinės Respublikinės ristūnų žirgų lenktynės „Sartai 2019“ 02.03 Dusetos, Zarasų raj. 50
3 Lietuvos kaimo bendruomenių krepšinio turnyras skirtas Valstybės atkūrimo dienai paminėti 02.08-09 Čiobiškis, Širvintų raj. 120
4 Žemaitijos netradicinės dešimtkovės Universalas varžybos, I- etapas 02.09 Ryškėnai ,Telšių raj. 250
5 Geriausio sporto ir kultūros renginio konkursas :

  -kaimo seniūnijose,

  -kaimo bendruomenėse,

  -kaimo sporto klubuose,

–  kaimo mokymo įstaigose

02-11 mėn.        Pagal nuostatus  
6 Kaimo bendruomenių sporto ir meno šventės – 24 renginiai 02-12 mėn. Dusetos, Antazavė, Antalieptė, Luksnėnai, Siesikai, Ukmergė, Kėdainiai, Imbradas, Mindūnai, Palukštys, Sadūnai, Debeikiai, Paliepiai, ,Čiobiškis, Taujėnai, Alksnupiai, Raudondvaris, Adutiškis, Tverai,Tytuvenai, Ryškėnai, Ukrinai, Kavoliškis, Palūšė 10000
7 Bėgimas už Žemaitiją 02.16 Degaičiai, Telšių raj.     400
8 LKSKA “Nemunas” šachmatų turnyras 02.23 Palanga      90
9 Žiemos šventė 02.23 Mindūnai, Molėtų raj., 600
10 Žemaitijos netradicinės dešimtkovės Universalas varžybos, II- etapas 02.23 Telšiai 250
11 Aukštaitijos regiono kaimo bendruomenių poledinės žūklės varžytuvės 03.02 Dusetos, Zarasų raj. 100
12 Aukštaitijos regiono stalo teniso varžytuvės, skirtos V.Čiegio atminimui 03.02 Antazavė, Zarasų raj. 80
13 Tarptautinės sunkiosios atletikos  varžybos “Nepriklausomybės taurė” 03.09-11 Telšių raj. 100
14 Atviras sporto klubo “Ąžuolynas” stalo teniso turnyras 03. 15 Paįstrio kaimas, Panevėžio raj. 100
15 Kaimo bendruomenių šaškių varžytuvės 03.16 Luksnėnai, Alytaus raj. 100
16 Žemaitijos regiono jaunųjų tinklinio talentų turnyras 03.23 Rietavas 80
17 Konkursas “Taikliausias metikas “ 03.28 Kaunas 150
18 LKSKA „Nemunas“  kaimo sporto klubų atskirų sporto šakų varžytuvės (17 renginių)                 03-12 mėn. Rietavas, Adutiškis, Raseiniai, Anykščiai, Smalininkai, Kupiškis, Dusetos, Ryškėnai, Kelmė, Ukmergė, Antazavė,  Tytuvėnai, Jovariškės, Vilkyčiai, Vilniaus raj., Šiaulių raj., Alanta. 6000
19 XXVI vyrų ir moterų tinklinio taurių varžytuvės LKSKA „Nemunas“ prizams laimėti 03. 30-31 Kelmė 160
20 LKSKA “Nemunas “ žirgų  konkūrų taurės varžybos 04.7-8 Raudondvaris, Vilniaus raj. 100
21 Lietuvos ūkininkų šeimų šventės – varžytuvės   (4 renginiai) 04-11 mėn. Dusetos, Simnas, Šeduva, Rokiškis 400
22 Svarsčių kilnojimo Taurė „Degaičiai 2019” 04.27 Degaičiai, Telšių raj. 100
23 LKSKA “Nemunas“ atviras šachmatų  turnyras 04.27 Palanga 100
24 Tinklinio turnyras, skirtas Zbignevui Ruselevič paminėti 04.27 Vaidotai, Vilniaus raj. 40
25 Tarptautinis plaukimo sprinto festivalis „Anykščiai 2019“ 05.04-06 Anykščiai 700
26 Europinė diena – Diena be lifto 04.26 Visa Lietuva  
27 Tarptautinis plaukimo sprinto festivalis „Anykščiai 2019“ 05.04-06 Anykščiai 700
28 Tarptautinis tautinių mažumų festivalis “Saliam” 05.04 Vilniaus rajonas 120
29 Lietuvos ištvermės jojimo varžytuvės “Naujadvario žirgų taurė” 05.11 Jovariškės , Trakų raj. 100
30 Atviros LKSKA “Nemunas“ svarsčių kilnojimo taurės varžybos 05.14 Adutiškis, Švenčionių raj. 80
31 Tarptautinis lengvosios atletikos metimų festivalis „Rokiškis 2019“ LKSKA “Nemunas“ taurėms laimėti 05.15 Rokiškis 250
32 Šeimų plaukimo festivalis 05.15 Anykščiai 120
33 Orientacinės varžytuvės su žirgais 05.24 Kėdainių raj. 40
34 Festivalis „Sportas visiems“ 05.25-27 Palanga 250
35 Europinis projektas “Move week“ 05.27-06.02 Visa Lietuva 10000
36 Kaimo globos namų vaikų  kartingų varžytuvės 06.01 Vilniaus raj.  90
37 LKSKA“Nemunas“ tarptautinis pliažo tinklinio turnyras „Simnas 2019” taurei laimėti 06.01-02 Simnas, Alytaus raj.  80
38 Tarptautinės motociklų kroso varžytuvės „Dubysos slėnis 2019“ 06. 01 Tytuvėnai, Kelmės raj. 115
39 Sporto ir meno šventė “Bėk, bėk, žirgeli” 06.01 Anykščiai 450
40 Sporto šventė ”Bendruomenė – šimtai spindinčių širdžių“ 06.01-02 Kavoliškis, Rokiškio raj. 150
41 Tradicinis kaimiškasis festivalis “Vilkyčiai 2019” 06.07-09 Vilkyčiai, Šilutės raj. 150
42 LKSKA “Nemunas” šaškių turnyras 06.08 Alytus 100
43 Sporto ir sveikatingumo diena 06.08 Kupiškis 350
44 Krosfito turnyras “Telšiai 2019” 06.08-09 Telšiai 60
45 LKSKA “Nemunas“ virvės traukimo festivalis 06.08 Vilainiai, Kėdainių raj. 800
46 Kaimo bendruomenių festivalis 06.15 Kirnaičiai, Joniskio raj. 450
47 LKSKA „Nemunas“ šachmatų turnyras 06.15 Tytuvėnai, Kelmės raj. 50
48 Lietuvos artrito asociacijos Aukštaitijos regiono klubų sporto šventė 06.20 Biržų rajonas 50
49 LKSKA “Nemunas“ žirgų konkurų varžytuvės 06.23 Antalieptė, Zarasų raj. 40
50 Žemaitijos regiono kaimo seniūnijų sporto ir meno šventė “Vembutų vasara 2019” 06.30-07.01 Venbutų kaimas, Telšių raj. 250
51 Aukštaitijos regiono seniūnijų sporto ir meno šventė “Dusetoms – 500 metų” 06.28-30 Dusetos, Zarasų rajonas 1000
52 Rankų lenkimo turnyras “Karaliaus Mindaugo taurė” 07.06 Telšių raj. 45
53 Lietuvos kaimo bendruomenių sporto ir meno šventė 07.14 Naisiai, Šiaulių rajonas 2000
54 Kaimo vaikų sveikatingumo stovykla 07.09-15 Girionys, Kauno raj. 60
55 Pliažo tinklinio turnyras “Tendemas 2019” 07.20 Kelmės Draugystės parkas 80
56 Tradicinis šaškių turnyras ”Nemunas” taurei laimėti 07.28 Luksnėnai, Alytaus raj. 90
57 Kaimo bendruomenių šventė „Antalieptė – mūsų namai“ 08.03-04 Antalieptė, Zarasų raj. 300
58 Antazavės kaimo 20-asis vasaros festivalis 08.15-16 Antazavė, Zarasų raj. 500
59 Žemaitijos  regiono festivalis “ Ryškėnų vasara” 08.24 Ryškėnai, Telšių raj. 250
60 LKSKA “Nemunas”žirgų konkūrų varžybos 08.24 Raudondvaris, Vilniaus raj. 60
61 Sporto ir meno šventė “Obelinė -2019” 09 07-08 Obeliai, Rokiškio raj. 1500
62 Parodomoji respublikinė lietuviško ritinio šventė 09.07 Kupiškis 120
63 Kaimo bendruomenių sporto – meno šventė 09.15 Palukštys, Raseinių raj. 320
64 LKSKA “Nemunas“ asmeninės stalo teniso varžytuvės 09.28 Kelmė 120
65 Europinė mokyklų sporto diena 09.28 Visa Lietuva 5500
66 Jaunųjų talentų futbolo turnyras 7×7 09.28-29 Girionis, Kauno raj. 300
67 Prabėgimas partizanų takais 10.12 Šimonių giria, Anykščių raj. 150
68 Sunkiosios atletikos turnyras Žemaitijos Taurei laimėti 10.19-20 Degaičiai, Telšių raj. 120
69 LKSKA „Nemunas“ tinklinio taurė „Cukrainis 2019“ 10.19 Kauno rajonas 80
70 LKSKA ,,Nemunas” metinė konferencija 11.08 Palukščio dvaras, Raseinių raj. 100
71 Kaimo bendruomenių sporto ir meno šventė 11.16 Raudondvaris, Radviliškio raj. 150
72 Žemaitijos regiono kaimiškų vietovių mokinių sportinės varžybos, skirtos kariuomenės dienai paminėti 11.23 Varniai, Telšių raj. 300
73 Tinklinio turnyras 12.06 Paįstrys, Panevėžio raj. 80
74 LKSKA „Nemunas“ senjorų krepšinio turnyras 12.12 Bukiškės, Vilniaus raj. 40
75 Lietuvos profesinio mokymo įstaigų Žemaitijos regiono svarsčių kilnojimo ir virvės traukimo varžytuvės 12.20 Varniai, Telšių raj. 150
76 Seminarai, konferencijos, tarybos posėdžiai 02-12 mėn. Pagal atskirą tvarkaraštį 200

 

Valdybos  pirmininkas                             Kęstutis Levickis