Vilkyčių motokroso nuostatai 2022

Nuostatai

Varžybų organizatoriai bei taisyklės

Varžybas organizuoja LKSKA Nemunas, varžybų techninę dalį vykdo ir viską prižiūri – automobilių sporto klubas “Vilkyčiai”.

Varžybos vyksta pagal FIA tarptautinį sporto kodeksą (ISC) su priedais ir visi pareiškėjai, dalyviai, organizatoriai ir oficialūs asmenys savo, savo darbuotojų ir atstovų vardu įsipareigoja laikytis Lietuvos automobilių sporto federacijos (LASF) nacionalinio sporto kodekso.

Kilus ginčui dėl dalykų, kuriems netaikomas Kodeksas, NEZ BRX sporto taisyklės ir su jais susijusi dokumentacija, klausimai bus išspręsti vadovaujantis FIA dokumentais (ISC 3.16 straipsnis), susijusiais su konkrečia lenktynių disciplina.

Atsakomybė

Kiekvienas varžybose dalyvaujantis asmuo tai daro savo atsakomybe ir savo rizika. FIA, Lietuvos automobilių sporto federacija (LASF), organizatorius ir oficialūs asmenys be kaltės negali būti atsakingi už asmens sužalojimą ar turtinę žalą varžybų metu.

Podiumas ir apdovanojimai

Podiumo ceremonija šalia Varžybų valdymo centro vyks iškart po galutinių rezultatų paskelbimo Oficialioje informacinėje lentoje. Prisistatyti turi trys pirmi finišavę asmenys, vilkintys savo varžybų kombinezoną I-III vietos nugalėtojai bus apdovanoti LKSKA Nemunas taurėmis bei rėmėjų prizais.

Projektas „Dabar mes judame“ Nr. SRF-FAV-2019-1-0377 finansuojamas Sporto rėmimo fondo lėšomis.