Tinklinio turnyras „102 setai“

Lietuvos Respublikos šimtmečiui pažymėti skirtas tinklinio turnyras, organizuojamas sporto klubo „Ąžuolynas“  tapo tradiciniu. Trečią kartą, Paįstrio Juozo Zikaro gimnazijos sporto salėje, visą savaitę bumbsėjo tinklinio kamuoliai. Paįstrio seniūnijos tinklinio mėgėjai išsiaiškino dvi stipriausias savo komandas. Ir gruodžio 6 dieną į svečius buvo pakviestos Panevėžio „Rotary“ klubo ir kaimyninės Karsakiškio seniūnijos stipriausia, Paliūniškio kaimo komanda. Finalinis ketvertas, rato sistema kovojo dėl Lietuvos Švietimo Kultūros ir Sporto ministerijos ir LKSKA „Nemunas “įsteigtų prizų.

Turnyro nugalėtojais tapo, visus varžovus nugalėję, Panevėžio „Rotary“ klubo tinklininkai. Sidabro medaliais pasipuošė Paįstrio jaunimo tinklininkai. Treti liko Pliūniškio kaimo sportininkai. Komandoms nugalėtojoms įteiktos taurės, sportininkai pasipuošė medaliais. Geriausi komandų žaidėjai apdovanoti specialiais prizais. Atsisveikinome tikėdamiesi 2020 metais susitikti turnyre jau  „103 setai“.