Degaičiuose įvyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras „Žemaitijos taurė“

,,Žemaitijos taurė“ iškeliavo į Degaičius

Spalio 22-23 dienomis Degaičiuose vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras ,,Žemaitijos taurė“, kurio pagrindinis rėmėjas buvo LKSKA ,,Nemunas“. Šį turnyrą daugelį metų organizuodavo ir vykdė treneris Alfredas Damanskis. Išėjus į užtarnautą poilsį, turnyro vykdymą perėmė ir tradiciją tęsia buvęs auklėtinis ir kolega Bronislovas Šiaudkulis. Į varžybas atvyko svečių iš Latvijos Ludza ir Estijos Albu miestelių. Taip pat dalyvavo sportininkai iš Anykščių, Klaipėdos, Plungės, Gargždų, Kretingos, Šiaulių ir Telšių rajono. 1999 metais ir jaunesni sportininkai kovojo dešimtyje o merginos (amžius nebuvo ribojamas) septyniose svorio kategorijose. Tarp vaikinų nugalėtojais tapo gargždietis Brazdeikis Nojus (sv kat iki 35 kg), Latvijos atstovas Prokofjevs Vlads (sv kat iki 45 kg), Estijos atstovas Reisel Armas (sv kat iki 50 kg), Norkus Vilius iš Gargždų (sv kat iki 56 kg), Klaipėdos atstovas Songaila Vincentas (sv kat iki 62 kg),telšietis Tadas Urbšas (sv kat iki 69 kg), Romutis Raudys iš Degaičių (sv kat iki 77 kg), Estijos sportininkas Kivirand Robin (sv kat iki 85 kg),degaitiškis Edvinas Norkus (sv kat iki 94 kg) ir gargždietis Karolis Stonkus (sv kat +94 kg). Merginų tarpe nugalėtojomis tapo Degaičių sportininkės Gedrimaitė Deimantė (sv kat iki 44 kg), Buteikytė Kamilė (sv kat iki 48 kg) ir Jakovlevaitė Deimantė (sv kat iki 53 kg), Plungės atstovės Krikotina Rosita (sv kat iki 58 kg) ir Gedrimaitė Eglė (sv kat iki 63 kg) bei gargždietės Lijana Jakaitė (sv kat iki 69 kg) ir Danutė Saudargaitė (sv kat +69 kg). Po varžybų geriausius rezultatus pasiekę sportininkai iki 15 metų ir iki 17 metų, bei stipriausia varžybų dalyvė buvo apdovanoti taurėmis. Ypač žiūrovus nudžiugino stipriausio turnyro dalyvio iki 15 metų, Karolio Stonkaus iš Gargždų pasiektas Lietuvos jaunučių stūmimo rekordas (140 kg). Tarp septyniolikmečių niekas neprilygo Telšių SRC auklėtiniui Urbšui Tadui. Taip pat stipriausios dalyvės taure apdovanota Gargždų atstovė Jakaitė Lijana. Komandinėje įskaitoje Degaičių SK komandoje susibūrę Telšių SRC trenerio Bronislovo Šiaudkulio auklėtiniai tapo turnyro pagrindinio prizo laimėtojais. Komandinėje įskaitoje antrą vietą užėmė Gargždų komanda. Ir trečią vietą daug kam netikėtai, bet pelnytai užėmė Plungės atstovai. Pajėgi Estijos komanda liko kevirta. Sportininkų kovas atidžiai stebėjo ir per uždarymą apdovanojimus teikė Telšių rajono savivaldybės sporto tarybos pirmininkas Valdas Zykas ir Telšių SRC direktorius Juozas Simanauskas.imag3065imag3172 imag3171 imag3169 imag3123 imag3047 imag3058 imag3087