Bendruomeniškumą skatinantis renginys „Medekšiai 2018“

Bendruomeniškumą skatinantis renginys „Medekšiai 2018

Tą šeštadienį antrajam gyvenimui prikeltoje Medekšių (Pelėdnagių sen.) trasoje griaudė motociklų varikliai, o į orą kilo sportininkų plieno žirgų padangų keliamos dulkės – čia Kėdainių rajono sportinis techninis klubas „Vedavas“ surengė sezono uždarymo šventę.

Neoficialiose varžybose susigrūmė septynios dešimtys sportininkų iš visos Lietuvos. Jėgas sportininkai išbandė vaikų – 50 cm³, jaunimo – 65 cm³ ir 85 cm³ galingumo motociklų, MX pradedančiųjų ir MX Open klasių važiavimuose.

Neblogas sezonas buvo. Rimtų traumų neturėjome. Tai – svarbiausia.P. Nomeika

„Šį kartą – ne įskaitai, – šyptelėjo Kėdainių rajono sportinio techninio klubo „Vedavas“ vadovas Petras Nomeika. – Kaip ir pridera motokrosininkams, sezoną užbaigėme ne kur kitur, bet… motokroso trasoje.“

Vienam pasibaigus, prasideda kitas

Tiesa, Kėdainių rajono sportinio techninio klubo „Vedavas“ vairininkas pripažįsta – nors sezonas jo komandai oficialiai ir užbaigtas, ilsėtis nėra kada.

„Sezonas mums pasibaigė. Ką gi, ilgai nedelsdami pradedame naująjį. Laukia dideli pasiruošimo kitų metų sezonui darbai. Pradėsime rėmėjų paieškas. Kitiems metams norime sukomplektuoti labai stiprią komandą“, – apie pasiruošiamuosius darbus ir planus kitų metų kovą startuosiančiam naujajam Lietuvos motociklų sporto sezonui kalbėjo P. Nomeika.

Džiaugiasi nauja trasa

Kėdainių rajono sportinio techninio klubo „Vedavas“ uždarymo šventė įvyko atnaujintoje trasoje Medekšių kaime.

„Su Pelėdnagių seniūnijos seniūnu Edvinu Pagirsku pasitarėme, kad atėjo metas atnaujinti ir sutvarkyti trasą. Ji buvo šiek tiek apleista, ant tramplinų jau buvo pradėję augti krūmokšniai.. Šiandien rezultatu džiaugiasi ir seniūnas, kuris akcentuoja, jog esame labai sportiška seniūnija, ir aš pats, tikiu, kad ir sezono uždarymo šventės dalyviai, kurie čia suvažiavę iš visos Lietuvos. Ir alytiškių, ir kauniečių turim“, – renginio metu „Rinkos aikštei“ sakė P. Nomeika.

Renginio metu Medekšiuose netrūko padėkos ir pagyros žodžių Kėdainių rajono sportinio techninio klubo „Vedavas“ vadovui P. Nomeikai ,LKSKA „Nemunas“ asociacijai ir pagrindiniam rėmėjui Žemės ūkio ministerijai.

Jį už nuopelnus ir ilgalaikę veiklą sporto srityje apdovanojo ne tik Pelėdnagių seniūnijos seniūnas E. Pagirskas, bet ir rajono savivaldybės Turizmo ir sporto skyriaus vedėjas Gediminas Misius, linkėjęs motociklų sporto entuziastui sveikatos – tiek fizinės, tiek dvasinės.

 

Jums taip pat gali būti įdomu...

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.