“Luksnėnų taurės 2017” šaškių varžybos

Spalio 15d.  Alytuje   vyko “Luksnėnų taurės  šaškių

varžybos , kurias organizavo Alytaus šaškių klubas „Alitas“ , Luksnėnų bendruomenė „Spindulys“ ir Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas“.

Jose  dalyvavo 79 dalyviai iš

įvairių Lietuvos miestų ,buvo žaidžiami 9 turai ,laiko kontrolė 15

min. Jaunučiai (27-i dalyviai) žaidė atskiroje grupėje.

Varžybose  iš alytiškių sėkmingiausiai pasirodė alytiškis sporto meistras Donatas Baranauskas   surinkęs 12 taškų užėmė ketvirtąją  vietą. Pirmą vietą ir taurę laimėjo Šiaulių atstovas   Gintautas Petraitis   surinkęs 15 taškų , antrą  vietą užėmė  Emilijus Jurkynas 13tšk.   iš Kauno. Trečias trakiškis Kęstutis Blaževičius – 12 taškų .   Moterų tarpe pirma Genovaitė Bukauskienė  iš Kauno , antra Rasa Kaminskienė iš Veliuonos , trečia – Irena Karsokaitė iš Kauno .        Alytaus veteranų  klasifikacijoje pirmi Donatas Baranauskas, Gytis Tribušinas ir Zigmas Ingelevičius. Alytaus rajono stipriausi Jonas Rutkauskas ir Marijona Bajerčienė.

Jaunučių tarpe pirmi Emilijus Bendoraitis iš Marijampolės ir Urtė Aidukevičiūtė iš Varėnos

Vaikams teisėjavo marijampolietis Jonas Navickas  , suaugusiems Dainius Bukleris

Šių varžybų pagrindinis rėmėjas  Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacija „Nemunas “

įsteigdamas taures ir medalius .

Jonas  Rutkauskas vienas iš organizatorių pasidžiaugė turnyre gausiai dalyvavusiais

pajėgiais  Lietuvos  šaškininkais   ir turnyrą remiančiais atstovais.