LKSKA „NEMUNAS“ moterų ir vyrų tinklinio taurės varžybose Kelmėje triumfavo Radviliškio ,,Salikalnis“ ir Kelmės ,,Tendemas“

Vyrų ir moterų tinklinis 2013Kovo 23-24d.Kelmėje vyko Lietuvos kaimo sporto ir kultūros asociacijos – (LKSKA),,NEMUNAS“ tinklinio taurės finalinės varžybos.Daugiau nei pusantro šimto narių, kaimo bendruomenių ,sporto klubų,kaimo mokymo įstaigų vienijanti asociacija finalines varžybas šiemet oganizavo Kelmeje. Iškilmingame varžybų atidarime šių varžybų organizatorius buvęs kelmiškis LKSKA ,,Nemunas“ valdybos pirmininkas Kęstutis Levickis,kūrį vyresnės kartos kelmiškiai mena  kaip gerą futbolininką bei lengvaatletį prisiminė šių varžybų istoriją.

Daugiau nei du dešimtmečius vykstančios tradicinės varžybos kuriuose anksčiau vyrai kovodavo del ,,Ūkininko patarėjo“. o moterys del ,,Šeimininkes taurių vardo šiemet pasikeitus remėjams tapo LKSKA ,,NEMUNO TAURE„.Kelmės tinklinio klubo ,,RŪTA,, prezidentas,daukartinės prizininkės, Lietuvos vyrų tinklinio čempionato  komandos Antivis-Etovis komandos treneris Algimantas Petrovas sveikinimo kalboje varžybų dalyviams prisiminė ir savo dar tik besikuriančios jaunos Kelmės tinklinio komandos,prieš daugiau nei dvidešimt metų žingsnius šiuose taurės varžybuose.

LKSKA ,,NEMUNO TAURE„varžybose Kelmėje dalyvavo šešios moterų komandos suskirstytos i du pogrupius A ir B po tris komandas ir penkios vyrų komandos kurios,kad iškaiškintų nugalėtoją žaidė vieno rato sistema..Moterų A grupėje nepralenkiamos buvo praėjusių metų Kupiškyje surengtuose šios taurės finalo nugalėtojos Radviliškio,,Salikalnio moterų tinklinio komanda  kurios A pogrupyje rezultatais 2-0 (25-12,25-10) bei (25-14,25-21) nugalėjo Marijampolės ,,Adelytės„ ir Kauno r.,,Cukrainio komanda .Kauniškės 2-0 (25-18,25-19)nugalejo Marijampolietes  ir kaip ir Radviliškietės pateko į pusfinalį.B moterų pogrupyje pirmą vietą užėmė ir i pusfinalį pateko praėjusių metų antros vietos laimėtojos Lazdijų r. ,,Žaros“moterų tinklinio  komanda kuri rezultatais 2-0 (25-23,25-14)bei( 25-18,25-19)nugalėjo Klaipedos r.,,Viesulo ir Jonavos r, ,,Aušrinės„ komandas.Klaipedietės rezultatu 2-0 (25-12,25-20) įveikė Jonavietės ir pateko i pusfinalį.Pusfinalyje Radviliškio,,Salikalnio„tinklininkes 2-0 (25-15,25-17)nugalėjo Klaipedos r.,,Viesulo tinklininkes, o kitame moterų pusfinalyje susitiko praėjusių metų antros vietos laimėtojos Lazdijos r.,,Žaros tinklininkės su praėjusių metu trečios vietos  laimėtojomis Kauno r.,,Cukrainio komanda šiemet stipresnės pasirodė Kauniškės kurios rezultatu 2-0 (25-17,25-20) įveikė Lazdijietes.

Del trečios vietos susitiko pusfinalyje pralaimėjusios komandos tai Klaipedos r.,,Viesulo ir Lazdijų r. ,,Žaros“ komandos rungynes 0-2(17-25,12-25)| laimejo Lazdijų r.atstovės.Didžiame moterų tinklinio taurės ,,Nemunas“ finale del nugalėtojų vardo susitiko Radviliškio ,,Salikalnis ir Kauno r. ,,Cukrainio komandos po įtemptos kovos rezultatu 2-1(19-25,25-15,15-9 ) pergale šventė Radviliškio atstovės.Kūrių gretose žaidė bei nugalėtojomis tapo komandos vadovė Greta Masilionienė, Inga Janušauskienė,Daiva Stonkuvienė, Lina Šaltienė, Irena Balčiūnaitė,Viktorija Bancevičiutė,Skaistė Andrulienė ir Akvilija Kasiulienė. Marijampolės ,,Adelytės“ ir Jonavos ,,Aušrinės“ komandos pasidalino 5-6 vietomis.

Na o vyrų tinklinio taurėje ,,Nemunas visų kelmiškių akys bei viltys krypo į Kelmės ,,Tendemo“ vyrų tinklinio komanda.Kelmiškiai audringai palaikomi savo sirgalių pasiekė visas keturias pergalės rezultatais 2-0(25-19,25-16),(25-18,25-19),(25-22,25-22),25-20,25-17) nugalėdami atitinkamai Šiaulių ,,Yvo“, Lazdijų ,,Bertašiūnų vienkiemio„,Klaipedos ,,Universiteto ir Marijampolės ,,Statybos ritmas komandas bei tapo nugalėtojais.Kelmės komandoje žaide ir nugalėtojais tapo komandos vadovas Darius Barauskis,žaidžiantysis treneris Mindaugas Lopetaitis,Arnoldas Barauskis,Egidijus Kučinskis,Darius Tamošaitis,Mindaugas Mikalauskas,Audrius Zagužauskas,Audrius Parnarauskas,Domantas Kaknevičius ir Saulius Abromavičius.Antri turnyre liko Klaipedos ,,Universiteto„komanda kuri rezultatu  2-1(25-12,23-25,15-9)nugalėjo Marijampolės ,,Statybos ritmo„komandą bei po 2-0(25-14,25-15)ir  (25-12,25-19)laimėjo prieš Lazdijų ir Šiaulių komandas ir patyre vieno nesekme runtynese su Kelmiškiai.Treti kaip ir praėjusiais metais liko Šiaulių ,,Yvas„ tinklinio komanda kurie rezultatais 2-0(25-13,25-14) ir (25-22,25-21) nugalėjo Marijampolės ir Lazdijų komandas bei patyrė dvi nesekmes prieš Kelmės ir Klaipedos komandos.Ketvirtą vietą užėmė Lazdijų ,,Bertašiūnų vienkiemo“ komanda rezultatu 2-0 (25-21,25-18) nugalėjusi penktą vietą užėmusią Marijampoles ,,Statybos ritmo„ komandą.

Varžybų uždarymo metu komandas apdovanojo gražuolėmis taurėmis bei medaliais LKSKA nemuno valdybos pirmininkas Kęstutis Levickis bei Kelmės vicemeras Kęstutis Bilius.Geriausiais turnyro žaidėjomis bei  žaidėjais pripažinti- Loreta Lynikienė iš Lazdijų r.,,Žaros„ ,Agnė Liucarenka iš Jonavos,,Aušrinės„,Daiva Žalnerokynienė iš Marijampolės ,,Adelytės„,Vaida Steponienė iš Kauno r.,,Cukrainio ir Akvilė Kasiulienė iš Radviliškio ,,Salikalnio komandų.Iš vyrų komandų geriausiais žaidėjais pripažinti Sergej Smyslov iš Klaipėdos ,,Universiteto„,Juozas Valžutavičius iš Marijampolės ,,Statybos ritmo„,Arnoldas Barauskis iš Kelmės ,,Tendemo„, Haris Šarkauskas iš Šiaulių ,,Yvo„ ir Martynas Lynikas is Lazdijų r. ,,Bertašiūnų vienkiemio„komandų..