Anykščiuose įvyko tinklinio turnyras

Finišavo 24-asis LKSKA „Nemunas“ vyrų ir moterų tinklinio turnyras

Balandžio 2-3 dienomis Anykščiuose vyko tradicinis tinklinio turnyras, kuris  šiemet skirtas LKSKA „Nemunas“ 25-mečiui pažymėti, tai jau buvo 24-asis tinklinio turnyras.
Kaip visada dalyvavo 8 vyrų ir 8 moterų tinklinio komandos, atstovaudamos visus Lietuvos regionus.
Pirmą dieną turnyras vyko Anykščių TVM, Nykščio namuose, Biliūno gimnazijoje ir Vienuolio pro gimnazijos sporto salėse. Pogrupių komandos buvo suskirstytos pagal praeitų metų rezultatus. Šių metų nugalėtojais vyrų tarpe tapo- Kelmės „Tendemas“ po sunkios kovos 2:1 įveikė Vilniaus „Polonija „tinklininkus. Treti liko Marijampolės TK taip pat 2:1 įveikę Kauno „ Viva Color „ komandą.
Moterų varžybose irgi po sunkios ir pasiaukojančios kovos 2:1 čempionėmis tapo Kaišiadorių „Lavita Volley“, antros tinklinio atstovės iš Gargždų-sporto centro komanda, o trečioji vieta atiteko, šio turnyro debiutantei Šiaulių „ DRTILUX“ komandai.
Turnyro nugalėtojai ir prizininkai buvo apdovanoti puikiomis LKSKA „Nemunas“ taurėmis, medaliais ir geriausio žaidėjo atminimo prizais.
Turnyro atidaryme dalyvavo ir varžybų dalyvius sveikino LR seimo nariai, Ričardas Sargūnas, sergėjus Jovaiša, Anykščių rajono mero pavaduotojas Sigitas Obelevičius.
Turnyro dalyviai išvyko patenkinti renginio organizavimu, apgyvendinimu ir vakarone.